ART / Etchings etc / Carborundumetsning 9412653
nr 941 2653
Carborundumetsning
unidentified artist, signed, 4/95, sheet: 58 x 45,
Oidentifierad konstnär, signerad, 4/95, bladets mått: 58 x 45
400
SEK 200
Monday February 16 2015
at 18:05:45
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)